Vasaros Vyrų Kalvė


ADRESAS

Patyrimų namai “Auksinė giria”, Molėtų raj.

STOVYKLOS LAIKAS

2019-08-18 - 2019-08-23

GRUPĖS DYDIS

Iki 40

Ilgametę stovyklų, seminarų ir nuotykių organizavimo patirtį sukaupusios Whatansu komandos vyriškoji pusė kviečia tave į išskirtinę vasaros stovyklą TIK VYRAMS (nuo 9 iki 99-rių) VYRŲ KALVĖ.

 

Poilsiavietė “Auksinė giria”, Molėtų raj.
https://goo.gl/maps/jckEuk2awkD2

 

Kas yra vyriškumas? Tai atsakomybė už žodžius, mintis ir poelgius. Tai užgrūdintas kūnas, tvirta valia, blaivus mąstymas, pagarba aplinkai, aštrus protas ir karšta, mylinti širdis. Tai veiksmai, atitinkantys žodį, o žodis – vertas pasitikėjimo. Tai buvimas kitų vyrų draugėje, siektino pavyzdžio paieška, disciplinos pajungimas tobulėjimui, išmintis ir galia, tvirtos, nepaminamos vertybės. Savo unikalios prigimties suvokimas. Gebėjimas saugoti, rūpintis, globoti ir mylėti. Viso šito išmoksi (o gal prisiminsi?) Vyrų kalvėje.

 

Kam skirta?

Visiems vyrams nuo 9 iki 99-rių.

 

Ko tikėtis?

Prasmingos ir įsimintinos savaitės su vyrais, kurie ne tik moko, kaip gyventi, bet patys taip ir gyvena. Kurie patys yra pavyzdžiai savo šeimoje, aplinkoje, visuomenėje. Daugybės įvairių užsiėmimų, planavimo užduočių, vyriškumo pamokų, veiksmo, sporto mankštų, žygių. Bendravimo, tikslo pasiekimo paslapčių. Dar – daug prasmingo darbo ir dar daugiau juoko. Tylos, kad išgirstum, kaip plaka tavo ir kito širdis. Mirgančių žvaigždžių virš galvos. Pagarbos ir atjautos pamokų, didžiulės, žodžiais sunkiai apibūdinamos patirties. Įsimintinos savaitės su tikrais vyrais, kurie gyvena svajonėmis, dega idėjomis ir patys atsakingai kuria savo gyvenimą. Bonusas – JOKIŲ moterų.

 

Kodėl?

Nes TU nuolat girdi „Būk vyras“, o mes padėsime juo tapti.

 

Temos
Atkaklumas, pagarba ir atjauta šeimoje ir visuomenėje, atsakomybė, pareigos ir privilegijos, į sėkmę vedanti disciplina, darbas komandoje, mokėjimas išgirsti, vyrų ir moterų santykiai ir t.t

 

Vadovai
Mindaugas Vidugiris, Darius Krasauskas, Deividas Bubnelis, Rimantas Ivanovas

 

 

Ką parsiveši iš stovyklos? Supratimą, kas yra vyriškos pareigos ir privilegijos. Nuovoką, ką reiškia būti tikru vyru. Kas yra vyriška prigimtis. Draugystę ir atvirumą. Vyresnių ir patyrusių vyrų išmintį. Asmeninių gyvenimo iššūkių sprendimo būdus. Paskatą būti savimi. Savo stipriųjų savybių sąrašą. Gebėjimą džiaugtis, dėkoti, valdyti emocijas, koncentruotis, atsikratyti baimių, pasitikėjimą savimi, pozityvias, tobulėti skatinančias nuostatas, sugebėjimą formuoti ilgalaikius gyvenimo tikslus, planuoti laiką, kūrybingai spręsti iškilusias problemas ir kritiškai mąstyti, bendrauti ir bendradarbiauti.

Registracija: https://goo.gl/forms/UWNZvGMCViuENh7H3

Facebook: https://www.facebook.com/Whatansu

 

Kaina Įsigijus kelialapį nuo 2019 m. sausio 1 d. Iki balandžio 1 d. 250 Eur; Nuo 2019 m. balandžio 1 iki birželio 10 d. 270 Eur; Nuo 2019 m. birželio 1 d. – 290 Eur.

Adresas:

Patyrimų namai “Auksinė giria”, Molėtų raj. https://goo.gl/maps/jckEuk2awkD2

Tel. Nr:

8 650 73886

El. paštas:

gvida@whatansu.lt

WWW:

http://whatansu.lt/vyrukalve/
  • Maitinimas: subalansuotas, aukštos maistinės vertės vegetariškas maistas 3 kartus per dieną. NEMOKAMA
  • Saugumas: visas stovyklautojas apdraudžiame nuo nelaimingų atsitikimų. NEMOKAMA
  • Nameliuose, po 3-6 asmenis viename kambaryje. Nameliai šildomi. NEMOKAMA

KAINA 250 EUR
REKOMENDUOJAME

Whatansu Širšių lizdas

Laipiojimo stovykla „Žemė – eARTh“ – Kaunas

Skautiška dienos stovykla „Atostogos kaime“

© 2018 Visos teisės saugomos