VASAROS FOTO STOVYKLA PAAUGLIAMS


ADRESAS

Zarasų rajonas, Salako miestelis

STOVYKLOS LAIKAS

2019-07-28 - 2019-08-04

GRUPĖS DYDIS

iki 40

Foto nuotykių stovykla “Kalbanti Fotografija” 11-17 m. paaugliams ir jaunimui. Dalinkitės su draugais ir Jūsų vasara nušvis naujom spalvom 🙂

 

Tai nuostabiausia foto kūrybingumo ir gerų emocijų savaitė: foto paskaitos + praktiniai foto seminarai ir fotosesijos + kūrybiniai žaidimai + fizinis aktyvumas + motyvacijos ir tikslo siekimo pamokos. Tinka ir visiškai žaliems telefoniniams mėgėjams, tinka ir pažengusiems.

 

Jau 6 metai įdomių patirčių būnant su jaunimu, dalinantis patirtimi, mokantis iš jų. Daugiau nei 300 paauglių paleidome. Uch, visai nemaža grupelė :). Ne viena/as jau dirba foto žurnalistikoje, spaudoje ar fotosesijų srityje. Padėjome mūsų auklėtiniams gauti foto akreditacijas į Eurolygos rungtynes, įvairiausius renginius, dažnai konsultuojame fotografinės karjeros siekimo srityje. Mes mylime tai ką darome.  Stengiamės suteikti tai, ko galimai patys negavome jaunystėje :). O labiausiai užstrigęs atsiliepimas iš stovyklos: rašo viena mama paauglės dalyvės: “nežinau ką Jūs darėte su mano vaiku, bet kol grįžome iki Klaipėdos per kelias valandas, as su pašnekėjau daugiau ir atviriau nei per visus metus iki šiol”.

 

Tad tai ne vien foto stovykla. Tai draugystė, tolerancija, pagalba draugui, iniciatyvumas, pasitikėjimo lavinimas, savęs supratimas ir kitos minkštosios mūsų detalės, kurios daromus geresniais, ugdo asmenybę. Na, ir žinoma, šipsai, kola, šypsenos bei pozityvumo užtaisas. Džiaugtis gyvenimu – pirmoji taisyklė :).

 

LEKTORIAI 2019:  Dauguma fotografų bus nauji, dar nesilankę mūsų stovyklose. Jei ir tie patys atvyks, tai bus naujų patirčių bei fotosesijų. Siūlykite, ką norėtumėte pasikviesti. Stengiamės atvežti kuo įvairesnių fotografijos žanrų fotografų. Vienoje pamainoje bus bent 5 skirtingi lektoriai, dažniausiai būdavo ir daugiau.

 

FOTO VEIKLA IR FOTO TECHNIKA:

 

Fotografijos žinių lygis visiškai nesvarbus, gali būti visiškai žali dalyviai – svarbu NORAS fotografuoti ar noras pradėti mokytis fotografijos paslapčių. Foto technika dalyviai turėtų pasirūpinti, nebent tikrai neturi ir negali gauti, tuomet parūpinsime mes. Papildomomis priemonėmis kaip štatyvais aprūpinsime, bet jei turite – viską tegu atsiveža! Fotografuosime saulėlydžius ir saulėtekius, gamtą, peizažus, portretus, modelius, fotosesijų žanrą, naktinę, žvaigždžių ir fejerverkų fotografiją. Nemažai dėmesio skirtime tykštančio vandens, ugnies, veiksmo, sportinių žaidimų, judesio fotografavimui. Norintys dalyviai patys taps modeliais. Ir čia tik dalis to, kas vyks! Dar veiks foto studija su studijine apšvietimo įranga. Visi dalyviai gaus lektorių ar foto savanorių patarimus kaip pasirinkti nustatymus, kaip įvaldyti tinkamą kompoziciją ir gaus atsakymus į kitus klausimus.  Bus įrengtos kelios kompiuterinės darbo vietos su programine įranga. Bus išduoti foto mokyklos “KALBANTI FOTOGRAFIJA” sertifikatai.

 

FIZINIS, KŪRYBINIS AKTYVUMAS, LAISVALAISKIS: rytinė mankšta, futbolas, kvadratas, tinklinis, foto orientacinis ir kiti žaidimai.  Žaisime protinius, drąsos, komandinių įgūdžių lavinimo ir kūrybingumo žaidimus.

 

STOVYKLOS DALYVIAI IR REIKALAVIMAI: 40 paauglių ir jaunuolių. Amžius 11-17 metų. Labai rekomenduojama bent minimaliai domėtis fotografija, kad ir selfine/telefonine. Norime, kad fotografija ar kūrybiškumas būtų visus dalyvius vienijantis bruožas!

Adresas:

Zarasų rajonas, Salako miestelis

Tel. Nr:

+370 699 033 54

El. paštas:

labas@kalbantifotografija.lt

WWW:

http://www.kalbantifotografija.lt/foto-stovykla-paaugliams/
KAINA 450 €

Stovykla Iš tiesų buvo nereali, jau svaigstu ir laukiu kitų metų stovyklos. Kiekvieną dieną prisimenu ją ir pavydžiu vaikams kurie dar važiuos į stovyklą. Sukurta aplinka, nuotaika ir vadovai buvo Išties šaunūs. Maistas- tai gal kiek per daug mėsos net ir valgantiems mėsą. O šiaip tai tikrai stovyklą rekomenduosiu kitiems, tai turiningai praleistas laikas, per tą savaitę juokiausi ko gero daugiau nei per visus metus. Tai buvo tokia nuostabi proga susipažinti su žinomais ir ne tik žinomais fotografais. Net neįsivaizduoju kur galėčiau rasti tokią galimybę! Išsipildė svajonė pabendrauti su mariumi čepuliu, grįžau kupina įkvėpimo, esu dėkinga jums ir visiems kitiems fotografams, kad jį mums Išdalijote. Daugybė šiltų emocijų – tik teigiami atsiliepimai! Dar kart didžiausias ačIū už nuostabią stovyklą! Sėkmės jums!

DALYVĖ KOTRYNA

AčIū už puikią idėją, nes stovyklų daug, ir nustebint nėra lengva nei mus, o juolab mūsų vaikus. Justina stovyklauja jau 10 metų 🙂 todėl tikrai buvo tas dalyvis, kuris vertino. Ir įvertino gerai! 🙂 mano noras būtų vienas – tęstinumas. Tiek pačios stovyklos, tiek susitikimų metų eigoj. Gal būrelio forma, gal foto savaitgalių, gal dar kažkaip. Kad tos gautos žinios taikytųsi, kad susitikt su čia rastais draugais būtų galimybė. Iš anksto rezervuojam vietas kitų metų stovyklai 🙂 ir jau dviem, nes sesė užsinorino 🙂 su linkėjimais Iš švenčionėlių

MAMA JURGITA

Mas, fb komentaras: kaip dukra sakė tai buvo pati pati pačiausia stovykla!!! Best best best ir dar kart best!!!! AčIū tomai, vadovėms už nuostabią stovyklą!!!!

MAMA SIMONA
REKOMENDUOJAME

Whatansu Širšių lizdas

NEMOKAMA svorio korekcijos programa

MIESTO HEROJŲ STOVYKLA!

© 2018 Visos teisės saugomos