Trako vasaros stovykla


ADRESAS

Trako k. 11, Kaltinėnų sen., Šilalės r., Tauragės apskr., LT-75446

STOVYKLOS LAIKAS

2022-07-14 - 2022-07-20

GRUPĖS DYDIS

---

„Tako stovykla“ sukurta prasmingo, atraktyvaus poilsio kaime išsiilgusiems vaikams bei jų rūpestingiems tėvams, kurie tikisi, jog vaikai šią vasarą praleis ypatingai – saugiai, sveikai ir įdomiai!

2007 m. Kaltinėnų apylinkėse pradėjusioje veikti “Trako stovykloje” per 14 metų apsilankė daug įvairaus amžiaus vaikų bei paauglių, kuriems patinka aktyvus poilsis, gyvenimas kaime, bendravimas ir bendradarbiavimas, veikla gamtoje, miegas lauko terasose šiltomis vasaros naktimis, pokalbiai iki paryčių, saulės palydėjimai ir nuostabi galimybė draugiškoje kompanijoje pasitikti puikius vasaros rytus!

„Trako stovykla“ – tai fantastiška galimybė vaikams ilsėtis tikrame lietuviškame kaime, kiekvieną dieną iki soties džiaugtis jo artumu, kvėpuoti tyru oru ir mėgautis gausybe teikiamų gamtos atrakcijų.

 

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

 Jauki ir saugi atostogų atmosfera
 Ilgametė organizatorių patirtis
 Kūrybiški ir draugiški vadovai
 Ranka pasiekiama gamta – džiaugsmas jūsų vaikui!
 Prioritetas – kultūrai ir pramogoms
 Stovyklos teritorijoje yra Trako klubas ir Trako baras, kur vyksta renginiai (ypač esant blogesniam orui)
 Didesnė stovyklos veiklos dalis vyksta lauke
 Poilsis ir pramogos derinamos su edukacija
 Jūsų vaikas čia bus atsipalaidavęs, bet tikrai saugus!
 Veiklų įvairovė ir labai daug pramogų gamtoje
 Išskirtinis dėmesys aktyviam poilsiui
 Programa parengta iš anksto, tačiau derinama prie oro sąlygų
 Jūsų vaikas – mūsų rūpestis! Itin glaudus bendradarbiavimas su tėvais

 

MAITINIMAS:
 Maitinimas naujai įrengtoje stovyklos valgykloje 5 kartus per dieną: 3 pagrindiniai valgiai (pusryčiai, pietūs, vakarienė) bei 2 užkandžiai (pavakariai, naktipiečiai). Maistas šviežias ir stengiamės gaminti skaniai

 

APGYVENDINIMAS:
 Miegam mediniuose nameliuose. Namelyje du kambariai. Kambariuose miega po 4, 6, 8, 9, 10 stovyklautojų (visi kartu) – vaikai juk apie tai svajoja! Kuo daugiau, tuo smagiau. Na, tik berniukai ir mergaitės atskirai. Stovyklautojai skirstomi į panašaus amžiaus grupes .

 

STOVYKLOS VIETA
 Trako k. 11, Kaltinėnų sen., Šilalės r., Tauragės apskr., LT-75446

Adresas:

Trako k. 11, Kaltinėnų sen., Šilalės r., Tauragės apskr., LT-75446

Tel. Nr:

+370 615 88566

El. paštas:

info@trakostovykla.lt

WWW:

https://trakostovykla.lt/
KAINA 175 EUR

Laabai faina stovykla. Išėjo taip, kad net su internetiniu draugu netikėtai susitikau. o šiaip tai maistas skanus, niekada nebuvo nuobodu. Tik truputį gaila, kad telefonus atima, nes norisi pafotkinti aplinką,tačiau nėra su kuom;/ bett stovykla 10/10

Evelina

Pati geriausia stovykla daug pramogų geri vadovai buvo patis geriausia savaite mano gyvenime nepamiršiu jūsų vadovai❤️❤️❤

Goda

Mano sūnus jau šeštą kartą vyko į stovyklą. Kasmet rinkdavomės vis kitą, bet šiemet mūsų atrasta TRAKO stovykla buvo pati geriausia, turiningiausia stovykla iš visų, kur jam teko būti. Dar nespėjau išklausyti visų įspūdžių, nes jų tiek daug. Vaikas labai džiaugėsi tiek stovyklos, tiek jų namelio vadove, geru maitinimu, gyvenimo sąlygomis. Labai įdomios veiklos, vaikai visą laiką buvo užimti. Būtinai sugrįšime.

Ligita
REKOMENDUOJAME

Atrask vasarą su sportu

Dienos stovykla: Dragonopolis

Dienos stovykla: Dragonopolis

© 2022 Visos teisės saugomos