Sportas (pa)tinka kiekvienam


ADRESAS

Verkių g. 31, Vilnius

STOVYKLOS LAIKAS

2023-07-03 - 2023-07-07

GRUPĖS DYDIS

iki 25

AKROBATIKOS STOVYKLA kviečia vaikus ir paauglius, norinčius aktyviai, prasmingai ir linksmai praleisti vasaros laiką! Akrobatikos mokykla Krokodiliukas! Pagrindinis stovyklos TIKSLAS – sveikas, aktyvus, kūrybingas ir edukacinis laisvo laiko praleidimas.

Dienos sporto ir laisvalaikio stovykla „Sportas (pa)tinka kiekvienam“ tinka įvairaus amžiaus ir kūno sudėjimo, sportuojantiems ir mažiau aktyviems vaikams bei jaunimui. Čia ne tik tobulinami vaikų sportiniai įgūdžiai, bet ir užsiimama įdomia edukacine veikla, atsižvelgiama į individualius vaikų ir jaunimo poreikius. Nei vienas vaikas stovykloje nesijaučia naujokų.

Atsakingai ir profesionaliai organizuotos stovyklos programoje numatytos įvairios sportinės treniruotės, linksmos pramogos ir išvykos, atmintį, bendravimo ir kitus socializacijos įgūdžius lavinantys žaidimai, vaikų rezultatų ir asmeninių pasiekimų įvertinimas, gerbiant kiekvieno vaiko individualumą. Stovyklautojų laukia nauji draugai, profesionalūs ir draugiški treneriai, įsimintini nuotykiai ir kūrybinga aplinka. Visi treneriai ir kviestiniai pedagogai yra inovatyvūs, turintys didelę darbo patirtį su vaikais.

Kiekvieną dieną turėsime mažiausiai vieną akrobatikos treniruotę sportuojantiems ir nesportuojantiems vaikams ir jaunimui. Programoje numatyta kartoti labiausiai pamėgtas ir daugiausiai vaikų gerų atsiliepimų sulaukusias edukacinės programas, skatinančias jaunimo kūrybiškumą ir suteikiančias gerų emocijų.

Adresas:

Verkių g. 31, Vilnius

Tel. Nr:

+37061240005

El. paštas:

akrobatika@krokodiliukas.lt

WWW:

https://krokodiliukas.lt/
 • ✅ Sportiniai „Krokodiliuko“ akrobatikos mokyklos marškinėliai;
  ✅ Pusryčiai ir pietūs maitinimo įstaigose, gėrimai, sveiki užkandžiai ir kiti skanėstai
  ✅ Sportui ir pramogoms skirtų erdvių nuoma bei visa reikalinga įranga;
  ✅ Sportinė, edukacinė ir kultūrinė veikla kartu su treneriais bei pedagogais;
  ✅ Kviestiniai treneriai su specialiai stovyklai paruošta programa;
  ✅ Įvairūs apdovanojimai ir prizai;
  ✅ Svarbiausia: geros emocijos, individualus dėmesys ir nauji draugai. NEMOKAMA

KAINA 210 EUR
REKOMENDUOJAME

Sportas (pa)tinka kiekvienam

TYRIMŲ LABORATORIJA (7-12 m. vaikams)

AŠ MAŽASIS GYDYTOJAS (5-7 m. vaikams)

© 2023 Visos teisės saugomos