"Pojūčių" stovykla


ADRESAS

Raseinių rajonas, Pabalčių kaimas

STOVYKLOS LAIKAS

2024-07-21 - 2024-08-06

GRUPĖS DYDIS

iki 25

„Pojūčių“ stovykloje vaikai ir paaugliai ūgteli per savaitę, nes 20-ties vaikų komandoje kiekvienas sulaukia individualaus patyrusių pedagogų dėmesio ir tuo pačiu gauna asmeninių iššūkių. Gyvename jaukioje sodyboje greta miško su upeliu, turime vandens telkinį, kur vaikai mokosi žvejybos, auginame ūkelį, kuriame kiekvienas atranda savo pareigas. Aktyvios veiklos: naktiniai žygiai, sportiniai žaidimai, irstymasis irklentėmis, gamtos pažinimo išvykos, mankštos, šokiai stiprina vaikų fizinę sveikatą, skautiškos užduotys, potyriminės edukacijos, profesionalūs gamtos tyrinėjimai, vaidybos ir skaitymo metodikos gilina vaikų akademines žinias ir kūrybiškumą, kasdienės refleksijos, paremtos paaugliams sukurta FIDS metodologija, padeda vaikams įgyti daugiau pasitikėjimo savimi, tapti atkaklesniais ir atsparesniais, ugdyti emocinius įgūdžius, gerinti savijautą.

Mūsų nedidelė grupė tyrinės gamtą, eksperimentuos, turistaus įspūdingose apylinkių miškuose, išmoks skautiškų įgūdžių. Balčios šlaituose žaismingai prisiminsime knygnešių istorijas, išbandysime improvizacijos teatrą, kitas menines ir kūrybines veiklas, keliausime, katamaranais, irklentėmis ir plaustais šturmuosime Dubysos vingius, kiekvieną dieną rasime laiko giliems pokalbiams apie kiekvieno vaiko jausmus, įspūdžius,mintis.

Pirmoji pamaina – liepos 21- 27 d. (rekomenduojamas stovyklautojo amžius 6 – 12 m.), antroji – liepos 31- rugpjūčio 06 d. (rekomenduojamas stovyklautojo amžius 13 – 16 m.)

 

Visa informacija svetainėje:
https://www.pojuciustovykla.lt

Adresas:

Raseinių rajonas, Pabalčių kaimas

Tel. Nr:

+370 615 743 04

El. paštas:

pojuciustovykla@gmail.com

WWW:

https://pojuciustovykla.lt/
  • Apgyvendinimas, maitinimas, edukacijos, profesionalių vadovų- pedagogų priežiūra, irklentės, gyvulių ūkis.

    NEMOKAMA

KAINA 350 EUR

Mano geriausios vasaros prabėgo stovyklose. Norėčiau, kad šiuolaikiniai vaikai ir tai patirtų. Jeigu domitės stovyklomis, atkreipkite dėmesį į šią 👉Pojūčių stovykla.
Tikrų tikriausia stovykla, o ne laiko stumdymas patalpėlėse su pasiūlymu ``kažką paveikim``.
Vadovai - patyrę vaikų ugdytojai, bet čia jie tampa pasitikėjimo vertais vyresniais draugais. Kartu leidžiasi į nuotykius, prasmingą laisvalaikį, pokalbius ir tyrinėjimus, atradimus.
Kartu leidžiasi į naktininiu žygius!
Neatsistebiu, kaip vaikai ir paaugliai stovykla mėgaujasi visais savo pojūčiais ir labai rekomenduoju šiemet tai išbandyti ir jūsų vaikams.

Noriu padėkoti profesionaliai komandai už pokyčių savaitę. Nuostabu, kad ``Pojūčių`` stovykloje įsiklausoma į vaikų norus, kartu su jais planuojama ir tariamasi. Smagu, kad sukuriate namų aplinką ir nereikia kęsti alkio, galima iš šaldytuvo pasiimti užkandį. O jau naktinis žygis! Iš kur tiek fantazijos!

Dukra džiūgauja, nes niekada nebuvo dirbusi su mikroskopu, o ir teleskopu pirmą kartą matė mėnulį iš taip arti, vakare ieško danguje Didžiųjų Grįžulo ratų.
REKOMENDUOJAME

INTELLECTUS anglų kalbos dienos stovyklos

Dienos stovykla „JAUNIEJI TYRINĖTOJAI”

Jūrų liūtas

© 2023 Visos teisės saugomos