MIŠKO DVASIŲ PASLAPTIS


ADRESAS

Miškininkų g. 62, Marcinkonių km, Varėnos r

STOVYKLOS LAIKAS

2020-08-17 - 2020-08-22

GRUPĖS DYDIS

iki 15

Kviečiame visus 8–12 m. jaunuosius tyrinėtojus išsiaiškinti Edulando MIŠKO DVASIŲ PASLAPTIS ir tapti genties žiniuoniais. Stovykloje vaikai nusikels į Dzūkijos paslaptimi apipintą vieną seniausių ir didžiausių Lietuvos kaimų – Marcinkonis, mitais apipintas jo miškų teritorijas ir paslaptingąjį Čepkelių raistą. Stovyklautojai išmėgins savo jėgas maišydami stebuklingus eleksyrus, o komandinius įgūdžius ugdys ieškodami savo genties totemo. Dėl tikro žiniuonio vardo kovos protmūšiuose ir narplios miško mįsles.

 

Stovykloje, pasitelkę STEAM metodiką, leisime vaikams pasijusti tikrais genties išminčiais, o popietes praleisime dalyvaudami judriuosiuose genčių žaidimuose. Kartu su genties nariais miško paslaptis atskleisime orientaciniuose žaidimuose, žygiuose ir ekspedicijose po lankytinas vietas (tyrinėsime (ne)atrastą Dzūkijos nacionalinio parko teritoriją). Vakarus leisime prie genties laužo, dalindamiesi miško dvasių istorijomis, įmindami gamtos paslaptis, o užklupus vėsesniems vakarams, atidarysime kino seansus.

 

Kaina 6 dienos su nakvyne – nuo 220 eur.

Adresas:

Stovykla vyks Gamtos mokykloje, kuri įsikūrusi Dzūkijos nacionalinio parko lankytojų centre, Marcinkonyse (Miškininkų g. 62, Marcinkonių km, Varėnos r)

Tel. Nr:

+370 618 07455

El. paštas:

info@edulandas.lt

WWW:

https://edulandas.lt/produktas/6-dienu-steam-stovykla-misko-dvasiu-paslaptis/
  • Medicinos priežiūra, maitinimas, nakvynė, visos veiklosm reikalingos priemonės. NEMOKAMA

KAINA 220 EUR
REKOMENDUOJAME

Aikido vasaros stovykla 2020

Mergaičių stovykla

Aktyvi dienos stovykla „Laipiojantys drambliai“

© 2020 Visos teisės saugomos