Magelanai


ADRESAS

Žirmūnų g. 139, Vilnius

STOVYKLOS LAIKAS

2023-06-12 - 2023-06-16

GRUPĖS DYDIS

iki 6

Visą vasarą vykstanti stovykla Vilniuje kviečia 6-10 m. amžiaus jaunuosius MAGELANUS aktyviai tyrinėti pasaulį! Dienos stovyklos metu laiką leisime aktyviai – leisimės į žygius, orientacinių pagalba tyrinėsime Vilnių, Trakus ir Kauną, mokysimės savarankiškumo ir atsakingumo, įdomiai ir prasmingai laiką leisime edukacinėse veiklose. Stovyklos metu vaikai užsiima aktyviomis, edukuojančiomis veiklomis, per dieną nueina daugiau nei 10 tūkstančių žingsnių. Dėl aktyvaus tempo vaikai neturi kada naudotis telefonu ir kitais išmaniais įrenginiais.

 

Stovyklos metu vaikai patys perka transporto, muziejų bilietus, priima sprendimus. Tokiu būdu ugdomas bendravimas su aplinka, mokomasi kasdieninių socialinių įgūdžių. Su vaikais dirbantys darbuotojai – atsakingi ir rūpestingi, turintys pirmos pagalbos pažymėjimus, o vienoje pamainoje ne daugiau 6 vaikų, todėl tėveliai gali būti ramūs, jog jų vaikais bus tinkamai pasirūpinta.

Adresas:

Stovykla organizuojama Vilniuje. Organizatorių ofiso adresas – Žirmūnų g. 139, Vilnius

Tel. Nr:

+370 671 680 62

El. paštas:

info@magelanai.it

WWW:

http://magelanai.lt/

  • 5 dienų stovyklos programa;
   Profesionalūs, pirmos pagalbos pažymėjimus turintys vadovai;
   Individualus dėmesys vaikui, kadangi vienoje pamainoje dalyvauja tik 6 vaikai;
   Stovyklos metu vaikams duodami išmanieji laikrodžiai su GPS signalais, kad tėveliai bet kuriuo metu galėtų patikrinti, kur yra jų vaikas;
   Maitinimas (pietūs).
   NEMOKAMA

  • Apie 70 Eur – išlaidos už muziejų ir transporto bilietus (bilietus perkasi patys vaikai, taip ugdydami savarankiškumą ir atsakingumą).
   MOKAMA

KAINA 195 EUR

Džiaugiuosi, kad abu vaikai turėjo nepamirštamą laiką stovykloje. Norėjosi, kad vaikai laiką praleistų aktyviai, neturėtų laiko telefonams - taip ir buvo. Dėkoju organizatoriams – viskas puiku! Tikrai grįšim dar ne vieniems metams 🙂

Živilė P., 2 vaikų mama

Išleidau du vyresnėlius su rūpesčiu, bet esu laiminga, kad abiems labai patiko ir noriai laukia kitos vasaros. Vaikai išnagrinėjo Vilnių, važiavo į Kauną, Trakus - visos dienos aktyvios, tuo pačiu ir įdomios, edukuojančios. Stovyklos vadovė – nuostabus žmogus, tikiuosi ir kitais metais susitiksim.

Sandra U., 3 vaikų mama

Labiausiai patiko važiuoti į Kauną ir Trakus su traukiniu. Dar patiko, kad daug žaidimų žaidėm. Daug ėjom, bet nepavargom.

Emilija S., 9 m.
REKOMENDUOJAME

BŪSIU VETERINARU (7-12 m. vaikams)

BŪSIU VETERINARU (7-12 m. vaikams)

Šambala – utopinė gamtos karalystė

© 2023 Visos teisės saugomos