Kalnų Magija


ADRESAS

Chaty Rozprávkovo, Tatranská Lomnica

STOVYKLOS LAIKAS

2023-08-24 - 2023-08-30

GRUPĖS DYDIS

iki 14

„Kalnų Magija“ – Tai nuostabi proga savarankiškai vaiko kelionei į Slovakijos aukštuosius Tatrus.

Įspūdžiai ir atsiminimai po kelionių į kalnus lieka visam gyvenimui. Viršukalnės į kurias įkopiame, atveria nuostabius, ne tik akiai, bet ir širdžiai vaizdus.
Kalnai yra tikri gyvenimo mokytojai, suteikiantys vertingų įžvalgų apie save ir gyvenimą.

Tikslas vaikams parodyti tikrąjį kalnų turizmą, maršrutų planavimą, lipimą komandoje, įrangos panaudojimą ir daug kitų dalykų.
Parodyti sveiką gyvenimo būdą ir gražų laisvalaikio praleidimą, atostogų planavimą.

 

Programa neapsiriboja tik maršrutų sekimu, vaikai mokosi lipti ryšyje (susirišę į virvę), kartais kopia sudėtingomis, bet labai gražiomis perėjomis, naudodami apraišas ir karabinus savisaugai. Tai yra ir mokomoji kelionė.
Vieną dieną visada maudomės regiono didžiausiame, vaikų pamėgtame, „Bešenova“ Aqua parke.

 

Nepamirškime, kad diena prasideda ir baigiasi su stovyklos programa: rytinė/vakarinė joga (tempimai), paugliški gilūs pokalbiai, refleksijų ratai ir viskas daroma žaidimo forma, kad tai taptų saugi erdvė jūsų vaikui būti savimi.

 

Svarbu paminėti, vaikų grupę lydi trys patyrę keliautojai ir kad niekas Lietuvoje tokio tipo kelionių vaikams į kalnus neorganizuoja.

Adresas:

Chaty Rozprávkovo, Tatranská Lomnica

Tel. Nr:

+370 616 395 22

El. paštas:

stovykla.vencavas@gmail.com

WWW:

https://www.vencavas.com/




  • Kelionės transportas;
    Maitinimas;
    Nakvynė;
    Aqua parkas;
    Vadovų priežiūra ir programa. NEMOKAMA
  • Privalomas vaiko kelionių draudimas.MOKAMA

KAINA 680 EUR

Po šios kelionės aš pamilau kalnus už visas gautas emocijas, įspūdžius ir jų grožį, kurio negalima praleisti. Kalnuose išmokau džiaugtis paprastais dalykais - šviečiančia saule, karšta arbata, sausais batais, galimybe nusiimti kuprinę, išgerti vandens ir pailsėti. Ši neįprastai graži vieta suteikė man stiprybės ir pasitikėjimo savimi.

Polina, 15 metų

Kad ir kaip nuo batų skaudėjo kojas, kad ir kaip sunku buvo lipti, bet tas jausmas, kai jauti tą gryną orą, matai gražius vaizdus ir galvoji, kad tai buvo verta, o vėliau su draugais kalbiesi apie tai ištisus metus. Ten vadovai kaip draugai, labai šilta atmosfera. Labai malonu būti tarp tų visų žmonių ir matyti labai daug gražių vaizdų.

Žygimantas, 14 metų

Jie buvo nuostabūs! Kerintys vaizdai, draugų kompanija, patys geriausi vadovai, šaltas ežeras, viršūnės... Norėčiau sugrįžti ten dar ne kartą, pakvėpuoti kalnų oru ir nebegalvoti apie nieką kitą, tik apie kalnus.

Viltė, 12 metų




REKOMENDUOJAME

AŠ MAŽASIS VETERINARAS (5-7 m. vaikams)

Magelanai

Basakojis

© 2023 Visos teisės saugomos