KALBA ENGLISH SUMMER CAMP DRUSKININKUOSE. II PAMAINA


ADRESAS

Vytauto pr. 32, LT-44328 Kaunas

STOVYKLOS LAIKAS

2021-07-18 - 2021-07-24

GRUPĖS DYDIS

iki 20

Jau daugiau nei penkiolika metų organizuojame smagias ir nepamirštamas tarptautines anglų kalbos stovyklas Druskininkuose. Draugai, nuotykiai, juokas, žaidimai ir anglų kalba – viskas viename. Ar gali patikėti? Vasarą atostogas leisk su KALBA ir tobulėk kalbinėje stovykloje „KALBA English Summer Camp“.

Kalbinė stovykla „KALBA English Summer Camp“ – tai vienos arba dviejų savaičių trukmės anglų kalbos stovykla su nakvyne, kurioje puikiai suderintas stovyklos dienos tvarkaraštis: pusę dienos vyksta aktyvūs, smagūs, emocinį ir fizinį intelektą lavinantys užsiėmimai, kitą pusę dienos – anglų kalbos užsiėmimai su kvalifikuotais dėstytojais. Į stovyklą atvyksta ir vaikai iš kaimyninių šalių – tai sukuria smagią tarptautinę atmosferą.

Kaip ir kiekvienais metais, didžiausias stovyklos dėmesys bus skiriamas stovyklautojų anglų kalbos žinių bei gebėjimų ugdymui. Anglų kalbos užsiėmimų metu bus lavinami visi keturi kalbiniai įgūdžiai: klausymas, skaitymas, rašymas ir kalbėjimas.

Adresas:

Vytauto pr. 32, LT-44328 Kaunas

Tel. Nr:

+370 800 30030

El. paštas:

info@kalba.lt

WWW:

https://kalba.lt/stovyklos-moksleiviams/anglu-kalbos-vasaros-stovykla-druskininkuose/
 • • Apgyvendinimas „Dainavos“ viešbutyje, Maironio g. 22
  • Maitinimas 4-is kartus per dieną, atsižvelgiant į individualius poreikius (alergijas, vegetarišką mitybą ir pan.)
  • 40 akad. val.* anglų kalbos mokymų programa, parengta remiantis tarptautinių Cambridge egzaminų gairėmis
  • Visos dienos išvykstamoji ekskursija**
  • Pusės dienos baidarių žygis, vandens pramogos
  • Sporto arba meno būreliai
  • Vaikų priežiūra visą parą
  • Nuotraukos iš stovyklos veiklų
  NEMOKAMA
 • Už papildomą mokestį stovyklautojai taip pat gali rinktis pusdienį praleisti Aqua arba One pramogų parkuose (12€).
  MOKAMA

KAINA 385 EUR

Eglė stovykloje Druskininkuose buvo jau antrą kartą. Pastebėjau, kad po šių metų stovyklos dukra grįžo labiau patobulinusi anglų kalbos žinias nei pernai. Ypač pagerėjo kalbėjimo ir rašymo įgūdžiai. Ačiū grupės vadovei Dianai ir kitiems, kad nepasidavė dukros verkšlenimams ir apgyvendino kartu su kitos tautybės mergaitėmis. Galimybė susikalbėti jokia kita kalba kaip tik anglų išėjo tik į naudą. Čia mano, mamos, nuomonė. Mano mergaitė taip pat grįžo patenkinta viskuo: anglų kalbos pamokomis, laisvalaikio užsiėmimais ir gyvenimo sąlygomis bei maistu. Labai dėkoju visiems vadovams už kokybišką darbą, vaikų saugumą.

Rasa

Kristupas stovykloje jautėsi gerai: puikus kambariokas Marius, su kuriuo ir po stovyklos buvo susitikęs, išradingi ir iniciatyvūs vadovai, puiki programa po pamokų. Viskas apgalvota ir padaryta taip, kad vaikai jaustųsi gerai ir norėtų kitais metais sugrįžti.
Aišku, norėjosi ir akademinių rezultatų, tačiau šiam kartui esu patenkinta tuo, jog Kristupo turėta baimė dėl anglų kalbos stovyklos yra įveikta ir kad jis nori grįžti į šią stovyklą ir kitais metais.

Jurgita
REKOMENDUOJAME

EKSTREMALI STOVYKLA VAIKAMS IR JAUNIMUI – JODINĖJIMAS ŽIRGAIS, VANDENLENTĖS, IRKLENTĖS

Anglų kalbos dienos stovykla visoje Lietuvoje. VII savaitė

6-9 metai MINECRAFT MANIJA

© 2020 Visos teisės saugomos