Jūrų skautai neskautams


ADRESAS

Ukmergės r., Skautų slėnis

STOVYKLOS LAIKAS

2019-07-07 - 2019-07-13

GRUPĖS DYDIS

iki 10 vaikų
stovykloje - iki 60 vaikų.

“Jūrų skautai neskautams” stovyklos – tai savaitės nuotykis ir susipažinimas su jūrų skautais.

 

Jūrų skautai išsiskiria savo tradicijomis, programa ir patirtimi vandenyje. Mūsų stovyklose be bazinių skautiškų žinių, vaikus ruošiame saugiam susitikimui su vandeniu: susipažįstame su įvairiomis gelbėjimosi priemonėmis, plaustais ir baidarėmis.

 

Naudodami jau daugiau nei 100 metų gyvuojančią skautų metodiką bei patirtį vandenyje, žingsnis po žingsnio plečiame vaikų komforto ribas ir patyrimą. Vaikai įgyja daugiau pasitikėjimo savimi ir savarankiškėja. Stovyklose kartu su 8-10 vaikų grupele visur dalyvauja bent vienas patyręs jūrų skautų vadovas.

 

Programos metu mokysimės statyti skautiškus įrenginius iš medžio ir virvių, įsirengsime pastovykles. Turėsime linksmus ir įdomius skautiškus mokymus: kaip užkurti laužą ir pasigaminti valgį, saugiai naudoti peilį, suteikti pirmąją pagalbą ir nepasimesti kritinėse situacijose, kaip saugiai elgtis vandenyje, prisipūsti ir saugiai plaukti plaustu, orientuotis ir nepasimesti gamtoje.

 

Visą įgytą patirtį pritaikysime praktiškai konstruodami plaustus. Juos išbandysime stovykloje, o vėliau leisimės į tikrą vandens žygį upe. Mūsų laukia dienos žygiai vandeniu ir sausuma, maisto gamyba lauko sąlygomis, šaudymas iš lankų ir kitos pramogos.

 

Tai kupinas nuotykių skautiškas pasaulis, su legendomis, strateginiais ir komandiniais žaidimais, vakarine programa prie laužo ir kitomis skautiškomis staigmenomis.

Adresas:

Ukmergės r., Skautų slėnis

Tel. Nr:

+370 670 57556

El. paštas:

skautai@neskautams.lt

WWW:

https://skautaineskautams.lt/
  • Nemokama Maitinimas, programa, medicininė priežiūra, draudimas. NEMOKAMA

KAINA 169 EUR
REKOMENDUOJAME

Skautiška dienos stovykla „Atostogos kaime“

MIESTO HEROJŲ STOVYKLA!

Laipiojimo stovykla „Žemė – eARTh“ – Kaunas

© 2018 Visos teisės saugomos