Gamtos herojai


ADRESAS

Poilsio ir pramogų komplekse „Harmony park“.

STOVYKLOS LAIKAS

2023-07-16 - 2023-07-21

GRUPĖS DYDIS

---

Persikeliame į lauką ir vasarą kviečiame leisti gryname ore! Stovyklautojų laukia daug atradimų ir iššūkių gamtoje, žygiai, treniruotės, aktyvios ir edukacinės veiklos. Vaikai ne tik pasiners į gamtos pramogas, bet ir labiau ją pažins, išmoks įsiklausyti, joje orientuotis, išgyventi, išsaugoti.

Parodysime kaip naudotis kompasu, kaip pačiam susikurti vandens filtrą, kaip plastmasinėje taroje ant laužo išsivirti kiaušinį. Stovyklautojai „pasiklys“ miške ir sužinos kaip rasti kelią atgal, dalyvaus gamtos garsų meditacijoje, pažins skirtingas paukščių, augalų, medžių rūšis.

Stovykla vyks daugiau nei 220 hektarų plote įsikūrusiame poilsio ir pramogų komplekse „Harmony Park“. Į stovyklos programą įtrauktos maudynės, komandiniai žaidimai gryname ore, diskoteka, vakarais jaukūs patyrimų kupinos dienos aptarimai prie laužo.

 

Apgyvendinimas ir maitinimas
Stovyklautojai, atsižvelgiant į amžių bei lytį, bus skirstomi ir apgyvendinami jaukiuose ir tvarkinguose 2-4 vietų nameliuose. Maistas tiekiamas 4 kartus per dieną.

 

Stovyklos vadovai
Vaikų užimtumu ir saugumu rūpinsis atsakingi, linksmi, be galo vaikus mylintys stovyklos vadovai, kurie ves edukacinius ir pramoginius užsiėmimus bei užtikrins, kad kiekvienas vaikas iš stovyklos išvyktų laimingas, pilnas įspūdžių, išmokęs kažką naujo ir prasmingo.

Adresas:

Poilsio ir pramogų komplekse „Harmony park“.

Tel. Nr:

+370 664 90951

El. paštas:

stovyklos@curiocity.lt

WWW:

https://curiocity.lt/stovyklos/gamtos-herojai/
KAINA 350 €
REKOMENDUOJAME

BŪSIU GYDYTOJU (7-12 m. vaikams)

Vasaros stovykla „Geležinis Vilkas“

Aktyvi dienos stovykla vaikams “JAPONIŠKA VASARA“

© 2023 Visos teisės saugomos