ENERGETIKO VAIKŲ VASAROS STOVYKLA


ADRESAS

Kuršių takas 1, LT-00317. Palanga

STOVYKLOS LAIKAS

2019-07-30 - 2019-08-08

GRUPĖS DYDIS

---

Stacionari vaikų vasaros poilsio stovykla „Ten, kur saulę nusineša jūra“ įsikūrusi Palangoje (Kopų g. 21), pušyne prie pat jūros. Aukštos kvalifikacijos, ilgametę darbo patirtį turintys, stovyklos vadovai rūpinasi poilsiaujančių vaikų fizine bei dvasine kultūra, ugdo sportinį meistriškumą, skatina kurti, parodyti save, atskleisti savo meninius bei kūrybinius sugebėjimus.

 

Socialinių-emocinių kompetencijų ugdymui skirtos programos įgyvendinimui šiais metais pasirinkta tema – „Sveikame kūne – sveikas vaikas“. Pagrindiniai mūsų tikslai:

 

Fizinė sveikata – veiksmingas ir tikslingas fizinis aktyvumas, diskusijos sveikos gyvensenos temomis, formuojant ir ugdant sveikatai naudingus gebėjimus bei įpročius.
Emocinė gerovė – mokysimės reikšti ir valdyti emocijas, mintis, nuomonę, bendrauti ir diskutuoti, ieškoti atsakymų į aktualius probleminius klausimus.
Pilnavertė vaikystė –  vaikus pakviesime tiesiog pabūti vaikais: skatinsime kūrybinę saviraišką įvairiose meno terpėse, daug dainuosime, žaisime, vaidinsime, mokysimės atrasti ryšį su gamta.

 

Mūsų stovykla išsiskiria tuo, kad turi šildomą vidaus baseiną, lauko teniso kortus, taip pat futbolo, krepšinio, tinklinio aikštes. Vaikai galės ne tik mankštintis erdviame stovyklos sporto aikštyne, bet ir praplėsti kūrybinį akiratį, lavinti vaizduotę, išmokti bendravimo ir tolerancijos meno. Nuostabus gamtos prieglobstis šalia banguojančios jūros ir žaliuojančių pušynų – tinkamiausia erdvė aktyviai ilsėtis, pasisemti kūrybinių idėjų.

 

Programoje numatytos veiklos vaikams padės geriau pažinti save ir kitus, rasti atsakymus į probleminius klausimus. Kiekvieną dieną stovyklautojai dalyvaus įvairiuose kūrybiniuose užsiėmimuose, susitikimuose su žinomais žmonėmis (menininkais, atlikėjais, vieno ar kito amato srities žinovais, pedagogais), įgyvendins komandines ir individualias užduotis. Numatyta daug įvairių ekskursijų, kurias mūsų stovykloje vaikai pasirenka patys.

 

Stovyklautojai apgyvendinami mediniuose dviejų aukštų vasarnamiuose, stovyklos kaina 300,00 €.

Stovyklautojai apgyvendinami sveikatos centro „Energetikas“ keturviečiuose kambariuose, stovyklos kaina asmeniui 500,00 €. Ši paslauga teikiama grupei ne mažesnei kaip 12 vaikų.

Adresas:

Kuršių takas 1, LT-00317. Palanga

Tel. Nr:

8 640 19690

El. paštas:

energetikas@energetikas.lt

WWW:

http://www.energetikas.lt/lt/vaiku-vasaros-stovyklos.html
300 EUR
REKOMENDUOJAME

Molio pasaka

Whatansu Ugnies zona

Kartingų stovykla Lietuvoje

© 2018 Visos teisės saugomos