EKSTREMALI STOVYKLA VAIKAMS IR JAUNIMUI – JODINĖJIMAS ŽIRGAIS, VANDENLENTĖS, IRKLENTĖS


ADRESAS

Stovyklavietė įsikūrusi sodyboje „Vėjo malūnas“ (Lazdijų rajonas, Oktos k., Ežero g. 9)

STOVYKLOS LAIKAS

2021-08-08 - 2021-08-13

GRUPĖS DYDIS

nuo 10 iki 20

Stovyklos trukmė: 6 dienos (5 naktys)

Stovykloje laukiami pradedantieji ir pažengę.

 

 

„Aktyvaus stovyklavimo“ komanda, kuri turi ilgametę patirtį organizuojant įvairaus pobūdžio stovyklas, siūlo vaikams ir jaunimui išbandyti net tris sporto šakas vienos stovyklos metu: jodinėjimą žirgais, vandenlentes ir irklentes. Stovyklautojams atskiroms sporto šakoms bus skiriama atitinkama pagal lygį įranga – hidrokostiumai, apsaugos priemonės, atitinkami instruktoriai. Stovyklos tikslas, supažindinti stovyklautojus su aktyviu gyvenimu, su įvairiomis sporto šakomis, kurios numatytos pagal programą ir kitu aktyviu užimtumu. Šio pobūdžio stovykla, viena iš mūsų populiariausių stovyklų, kuri organizuojama jau penkerius metus. Vaikai po stovyklos su turima patirtimi, renkasi patikusią sportą šaką, kurioje tobulėja ir toliau.

Stovykla skirta tiek pažengusiems vienoje ar kitoje sporto šakoje, tiek pradedantiesiems. Instruktoriai duos užduotis pagal vaikų ir jaunimo lygį, amžių ir sugebėjimus, taip pat suteiks tam tinkamą inventorių.

 

 

PRAMOGOS PAGAL PROGRAMĄ

JOJIMO PAMOKOS. Stovyklautojai mokysis jodinėti žirgyne „Dzūkijos žirgai“ pagal jiems sudarytą atskirą programą: Jojimo pamokos pagal vaikų lygį. Pažintis su žirgais / žirgų kūno kalba / žirgų veislės. Taisyklės apie saugų darbą su žirgais. Žirgų balnojimas / mankšta ant žirgo / jojimo pagrindai. Triukai su mini arkliuku. Skirtingi žirgų karčių pynimo būdai. Pagrindiniai skirtumai tarp balnų ir kamanų, jų dalys ir panaudojimo būdai. Žirgų balnojimas / vikrumo estafetė su žirgu. Žirgų šėrimas / žinios apie žirgams tinkamus pašarus, jų palyginimas.

VANDENLENČIŲ PAMOKOS. Stovyklautojus mokys plaukioti VIVI WAKE parko profesionalūs instruktoriai. Vandenlenčių trasa randasi vaizdingoje Dailidės ežero pakrantėje, pagrindiniame miesto pliaže. Vandenlenčių trasa skirta ir pradedantiems ir profesionalams. Tai traukos lynų sistema. Prie lyno pritvirtinta virve traukiamas vandens paviršiumi su vandenlente (wakeboard‘u) ant kojų. Šiame VIVI WAKE parke vaikai galės mėgautis ne tik čiuoždami vandenlentėmis, bet ir šaltą vasaros dieną mėgautis pirtelės malonumais.

IRKLENTĖS. Irklententė arba angliškas trumpinys SUP – tai sena vandens transporto priemonė, kurios naudojimosi principas yra irklavimas atsistojus ant lentos. Vaikai šia pramoga galės mėgautis pačioje stovyklavietėje, kurios ribos siejasi su Seirijo ežero pakrante.

EDUKACINĖ PROGRAMA. Lankysime Augų ūkį, kurioje turėsime edukacinę programą – „Kaip gimsta sūris“. Vaikai turės galimybę pasigaminti saldaus pieno sūrį, pamelžti karvę ir paskanauti kitų gaminamų produktų.

Laisvalaikiu vaikų ir jaunimo laukia – įvairių rungčių varžybos, tinklinio, kvadrato, lauko futbolo. Taip pat vyks ir „Protų mūšis“, žygiai, pažintis su žirgais, orientacinės varžybos.

Vakarais – laužas, filmai, nuotraukų peržiūra, dienos aptarimai. Jūsų laukia pažintis su naujais draugais, entuziastingi ir turintys labai didelę patirtį stovyklos vadovai, patyrę instruktoriai bei begalė puikių emocijų, kurios išliks ilgam Jūsų pačiuose geriausiuose prisiminimuose.

 

 

STOVYKLAVIETĖ

Stovyklavietė įsikūrusi sodyboje „Vėjo malūnas“ (Lazdijų rajonas, Oktos k., Ežero g. 9). „Vėjo malūno“ sodybą supa miškas ir vaikų džiaugsmui nuosava pakrantė prie Serijo ežero.

Vaikai gyvens apartamentuose po 2-3-4 vaikus kambariuose. Vaikai į kambarius skirstomi pagal amžių ir lytį. Yra dušai, tualetai ir bendra didelė erdvė, kurioje mes buriamės lietingomis dienomis. Joje vaikai galės leisti savo laisvą laiką, žiūrėti filmus ar žaisti stalo žaidimus.

Pačioje sodyboje įkurta profesionali virtuvė, kurioje bus gaminamas maistas pagal pateiktą ir suderintą valgiaraštį. Maistą gamins virtuvės šefė.

 

 

TRUMPAS STOVYKLOS PROGRAMOS APRAŠYMAS

Susipažinimas. Instruktažas kaip elgtis stovyklaujant. Supažindinimas su stovyklos tvarkos taisyklėmis;
Vandenlenčių teorijos ir praktikos pamokos
Irklenčių teorijos ir praktikos pamokos
Jodinėjimo žirgais teorijos ir praktikos pamokos
Edukacinė programa Augų ūkyje – „Kaip gimsta sūris“
Žygiai, žaidimai, estafetės
Įgytų teorijos ir praktikos žinių užtvirtinimas
Prizai
Foto ir video medžiagos peržiūra, analizė, rezultatų aptarimas, patarimai ir rekomendacijos
Kiti papildomi užsiėmimai, žaidimai, konkursai

 

 

PASTABOS:

Vaikų atvežimu į stovyklą rūpinasi patys tėveliai ar globėjai.

Adresas:

Stovyklavietė įsikūrusi sodyboje „Vėjo malūnas“ (Lazdijų rajonas, Oktos k., Ežero g. 9)

Tel. Nr:

+370 685 009 33

El. paštas:

info@aktyvusstovyklavimas.lt

WWW:

https://www.aktyvusstovyklavimas.lt/ekstremali-stovykla

  • Stovyklautojai gyvena sodybos apartamentuose
   Maitinimas 4 kartus per dieną – pusryčiai, pietūs, vakarienė, naktipiečiai
   Stovyklos programa
   Instruktorių ir atskirai vadovų paslaugos
   Visa reikalinga įranga atskiroms sporto šakoms
   Hidrokostiumai (neturintiems savo)
   Saugos liemenės – plaukiant, jodinėjant
   Šalmai – plaukiant, jodinėjant
   Stovyklautojo sveikatos draudimas nuo nelaimingų atsitikimų
   Prizai ir diplomai
   NEMOKAMA

KAINA 390 EUR
REKOMENDUOJAME

EKSTREMALI STOVYKLA VAIKAMS IR JAUNIMUI – JODINĖJIMAS ŽIRGAIS, VANDENLENTĖS, IRKLENTĖS

Jaunųjų lyderių vasaros stovykla

6-9 metai FORTNITE NUOTYKIŲ LEGO STOVYKLA

© 2020 Visos teisės saugomos