Dienos stovykla „Laimės kiemas"


ADRESAS

Kiškių 22, Kaunas, Panemunė

STOVYKLOS LAIKAS

2022-06-13 - 2022-08-26

GRUPĖS DYDIS

iki 15 vaikų

Mums svarbu, kad stovykloje vaikai ne tik smagiai leistų laiką, bet ir pažintų supantį pasaulį, sužinotų naujų faktų, pagilintų jau turimas žinias. Todėl stovyklos programoje suplanuotos veiklos lavina vaikus ir svarbiausia – jie mokosi žaisdami!

 

Kas mažųjų laukia?
PASIPLAUKIOJIMAS KATAMARANU. Mėgaudamiesi Kauno marių bangų supimu, sužinosime daug įdomių istorijų ir legendų apie marių dugne užlietus kaimus, grožėsimės dar nematyta Pažaislio vienuolyno ansamblio puse, kuri atsiveria tik beplaukiant Kauno mariomis, praplauksime Gastilionų atodangą, net 600 metrų besidriekiančią dešiniojoje pakrantėje, kurioje aiškiai matomi dviejų ledynmečių sukloti moreninio priemolio sluoksniai.

 

ORNITOLOGO EDUKACIJA PANEMUNĖS ŠILE – SPARNUOČIAI. Su Lietuvos paukščiais vaikus supažindins ornitologas Gediminas. Žiūrėsime, kaip gaminami inkilai, čiupinėsime tikrus paukščių lizdus ir plunksnas, bandysime iš paukščių giesmės atpažinti jo šeimininką. Su žiūronais ir teleskopu stebėsime mažuosius giesmininkus. Sugrįžę į studiją, žaisime linksmą protmūšį iš sužinotų faktų. Po pietų rodysime crazy grimasas – vaikų laukia fotosesija „Mano smagiausia asmenukė“. Gaminsime rėmelius savo gražiausiai nuotraukai iš natūralių gamtinių medžiagų.

 

IŠVYKA Į JONAVOS ALPAKŲ ŪKĮ. Alpakos dėl savo prigimtinio ramaus elgesio itin teigiamai veikia vaikus: padeda atsipalaiduoti, mažina stresą, depresiją, nerimą ir palankiai veikia emocinę būseną. Iš arčiau pažinsime šiuos nuostabius gyvūnus, glostysime švelnius kailiukus, maitinsime ir gėrėsimės jų grožiu bei smalsiomis nosytėmis.
Pietausime stovyklavietėje, vadovų padedami kepsimės pietus ant ugnies. Esant tinkamoms oro sąlygoms – šoksime maudytis ir statysime smėlio pilis šalia esančiame paplūdimyje.

 

ŽYGIS. Gamta – puikus mokymosi ir kūrybos laukas, erdvė augti ir tobulėti, ugdyti ištvermę bei skatinti pažinimo džiaugsmą. Šį kartą tęsime atradimų kupiną kelionę Kauno marių tvenkinio pakrante nuo Žiegždrių atodangos pro gamtos paminklą – Žiegždrių liepą iki Kalniškių konglomeratų atodangos.

 

JUDRIOSIOS ESTAFETĖS PANEMUNĖS ŠILE. Lenktyniausime su draugais, žaisime kūrybiškai, lavinsime fizinius gebėjimus. Ugdysime draugiškumą ir atkaklumą, mokysimės kaip taisyklingai atlikti vienokius ar kitokius pratimus, linksmai ir išradingai sportuosime.

 

ZOO EDUKACIJA, STOVYKLOS APDOVANOJIMAI. Studijoje svečias! Šiais metais Kauno zoologijos sodas paruošė mums ypatingą edukaciją. Kokią? Tss…Tebūnie tai siurprizas jums (smiley) Stovyklos uždarymo šventėje nominuosime visus: įdomius, draugiškus, šaunius, protingus ir dar daugelį kitų puikių savybių turinčius vaikus.

Adresas:

Kiškių 22, Kaunas, Panemunė

Tel. Nr:

+370 687 70976

El. paštas:

info@laimeskiemas.lt

WWW:

https://laimeskiemas.lt/

  • Amžius – 6 – 11 m. vaikams, grupės skirstomos pagal amžių;
   Nuo birželio 13 d. iki rugpjūčio 26 d.;
   Nuo pirmadienio iki penktadienio;
   Darbo laikas – 7:30-17:30 val.;
   3 kartus maitinimas: priešpiečiai, 2 patiekalų pietūs, karšta vakarienė;
   Profesionalūs vadovai, nedidelės grupės;
   Kiekvienas vaikas bus apdraustas.
   NEMOKAMA

KAINA 140 EUR

Labai dėkoju už vaikams suteiktą galimybę puikiai praleisti laiką. Daug veiklų, įdomių užsiėmimų, gražaus bendravimo. Dukra sakė, kad tai buvo pačios geriausios ir įdomiausios atostogos! Ačiū visai šauniai Jūsų komandai!

Vaida

Sūnui labai patiko stovykla, nes kiekviena diena buvo turiningai suplanuota, važiavo vaikai į cirką, gyvūnėlių kaimą, prie Kauno marių, kiekvieną dieną sportavo, tyrinėjo gamtą, gamino vonios ir putas ir t.t. Ačiū Jums labai už puikią stovyklą

Kristina

Labai ačiū visai ``Laimės kiemo`` komandai♥ už meilę ir dėmesį vaikams, puikią programą, skanų maistą ir nuostabius vasaros įspūdžius. Dukrytė jau antrą kartą dalyvavo stovykloje, sakė norės ir kitąmet😀 Kaip mama dėkoju už labai šiltą dėmesį vaikams👍

Daiva

REKOMENDUOJAME

Atrask vasarą su sportu

Trako vasaros stovykla

Dienos stovykla: Dragonopolis

© 2022 Visos teisės saugomos