BRICKS4KIDZ ® vasaros dienos stovyklos


ADRESAS

---

STOVYKLOS LAIKAS

2022-06-13 - 2022-08-31

GRUPĖS DYDIS

---

Bricks4Kidz® vasaros atostogas siūlo praleisti su LEGO® mūsų nuostabiausiose stovyklose! Tai turiningas, smagus ir intelektualus laisvalaikis, pagrįstas moksliniais konceptais ir motorinių, vizualinių įgūdžių tobulinimu. Šiemet net 3 naujos temos!

Visą savaitę kursime ir žaisime su LEGO®, atliksime eksperimentus, leisime laiką lauke. Vadovaudamiesi patyrusiais mūsų mokytojais ir įdomiomis temomis, vaikai galės mėgautis LEGO® konstruktoriais, kurdami specialiai suprojektuotus Bricks4Kidz® modelius, žaisdami LEGO® žaidimus ir ištyrs inžinerijos ir architektūros pasaulius.

Stovyklos vyksta darbo dienomis birželio 13 iki rugpjūčio 31 d. 8.00-17.30 val.

Bricks 4 Kidz® stovyklos privalumai:
• Stiprina mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos žinias.
• Skatina dėkingumą už tai, kaip viskas pasaulyje veikia.
• Padidina savigarbą sprendžiant problemas ir atliekant projektus.
• Plėtoja socialinius / emocinius įgūdžius.
• Padidina bendrąsias žinias per diskusijas, susijusias su kiekvienu modeliu.
• Skatina vaiko vaizduotę.
• Suteikia saugią, praturtintą aplinką kurti ir žaisti.
• Programos sukurtos pagal vaikų amžių ir sugebėjimus.

 

KELIONĖ VANDENYNAIS
Ar Jūsų vaikams patinka laivai, vandenynų gyventojai, kelionės? Jei taip, tegu jis ruošiasi KELIONEI VANDENYNAIS! Stovyklos metu vaikai susipažins su vandenynų gyventojais, juos sukonstruos ir su jais pažais!

 

SMALSIEJI KELIAUTOJAI PO ĮŽYMIAS VIETAS
Ar norėtumėte, kad Jūsų vaikas susipažintų su įdomiais pasaulio statiniais? Jei taip, tegu jis ruošiasi KELIONEI Į ĮŽYMIAS VIETAS SU LEGO® DUPLO! Stovyklos metu vaikai susipažins su įvairiais pasaulio statiniais, juos sukonstruos ir su jais pažais!

 

PASLAPTINGAS DŽIUNGLIŲ PASAULIS
Leiskitės į nuotykius po džiungles, konstruodami su LEGO® mūsų naujoje Bricks4kidz stovykloje. Vaikų laukia įspūdinga kelionė žemyn Amazonės upe. Stovyklautojams reikės įveikti kliūtis ir įšokti į džiunglių laivą bei ieškoti slapto gyvybės medžio. Kelyje jie susidurs su visais laukinių džiunglių stebuklais, pavojais ir staigmenomis! Stovyklautojai turės vikriai įveikti kliūtis pro pavojingus upės krokodilus, prasilenkti su vietinėmis gentimis, saugančiomis paslėptus lobius, ir susidraugauti su džiunglių gyvūnais, tokiais kaip gorilos, drambliai ir dar daugiau! Taigi susikraukite nuotykių krepšius ir lobių žemėlapius ir pasiruoškite šią vasarą apsilankyti mūsų „ PASINERK Į PASLAPTINGĄ DŽIUNGLIŲ PASAULĮ “ stovykloje!

 

Kainos: 

5 d. stovykla – 189 eur.

4 d. stovykla (06.20-06.23; 07.04-07.08; 08.16-08.19) – 149 eur

3 d. stovykla (08.29-08.31) – 115 eur
KAINA 189 EUR

REKOMENDUOJAME

Atrask vasarą su sportu

Dainuok!

ALFA BŪRYS stovykla

© 2022 Visos teisės saugomos