AŠ - PASAULIŲ GELBĖTOJAS


ADRESAS

Visa Lietuva

STOVYKLOS LAIKAS

2022-06-20 - 2022-08-31

GRUPĖS DYDIS

---

Misija, padėsianti išspręsti Žemės planetos problemas
5 unikalūs pasauliai = 5 dienos kupinos nepatirtų nuotykių! Ši stovykla yra skirta vaikams, siekiantiems įgalinti kūrybiškumą ir norintiems savo išradimais kurti išmanesnį pasaulį.

 

Stovyklos užduotys nukels mažiausius išradėjus į paslaptingą robotikos, inžinerijos, logikos ir kūrybos pasaulį. Jame, gvildendamas užduotis, vaikas spręs klimato kaitos, užterštumo, energijos ir resursų problemas. Kiekvienas stovyklos metu aptariamas pasaulis yra skirtas atskirų stichijų suvokimui, tad per penkias stovyklos dienas Jūsų vaikas įgis naujų žinių ir sužinos begalę negirdėtų faktų.

 

Vykdydami misijas vaikai atliks įdomiausius mokslinius eksperimentus, interaktyvias užduotis. Taip pat kasdien aktyviai leis laiką lauke – žais komandinius žaidimus, sportuos bei sveikai maitinsis!

 

Kodėl verta rinktis šią stovyklą?

Stovyklos „Aš – pasaulių gelbėtojas“ fokusas – konstravimas ir inžinerija. Stovykloje mažieji išradėjai išmoks savo įdėjas paversti realybe, naudojantis moderniausiais LEGO Education robotais ir naujausiais IPad planšetiniais kompiuteriais.

Šioje stovykloje jūsų vaiko laukia ne tik konstravimas, bet ir įvairaus pobūdžio STEM užduotėlės, cheminiai ir fizikiniai eksperimentai, kurie vaikui atskleis tiksliųjų mokslų žavesį.

Stovykloje vaikas lavins ne tik savo technologinius sugebėjimus, bet ir emocinį intelektą. Tai jis darys kurdamas ir konstruodamas santykius su stovyklos vadovu, grupės draugais bei sprendžiant teminius uždavinius, kurie reikalaus ne tik logikos, bet ir emocinių resursų.

Adresas:

Visa Lietuva

Tel. Nr:

+370 5 25 25 713

El. paštas:

info@robotikosakademija.lt

WWW:

https://stovyklos.robotikosakademija.lt/registracija/
KAINA 124-182 EUR
REKOMENDUOJAME

Vaikų sceninio meistriškumo stovykla

Pavasario dienos stovykla: Kosminės Odisėja 2022

Jaunųjų lyderių stovykla

© 2022 Visos teisės saugomos