Anglų kalbos dienos stovykla visoje Lietuvoje. X savaitė


ADRESAS

Vytauto pr. 32, LT-44328 Kaunas

STOVYKLOS LAIKAS

2021-08-16 - 2021-08-20

GRUPĖS DYDIS

iki 20

Daugiau nei dešimtmetį organizuodami vaikų dienos stovyklas, norime, kad vaikų vasaros atostogos būtų ne tik linksmos ir nuotaikingos, bet ir padėtų jiems išmokti naujų dalykų bei tobulintų jau turimas anglų kalbos žinias ir įgūdžius.

Šių metų naujiena: anglų kalbos užsiėmimų programa yra parengta vaikams skirtų tarptautinių Cambridge YLE egzaminų (Pre A1 Starters, A1 Movers ir A2 Flyers) pagrindu – užsiėmimų temos, gramatinės konstrukcijos ir aktyvus žodynas bei praktinės užduotys yra parinkti, remiantis tarptautinėmis rekomendacijomis.

Anglų kalbos programos turinys suskirstytas į dvi savaites ir tris amžiaus grupes. Atsižvelgiant į vaikų amžių bei turimas anglų kalbos žinias, grupiniuose anglų kalbos užsiėmimuose bus lavinami visi keturi kalbiniai gebėjimai: klausymas, skaitymas, rašymas ir kalbėjimas. Vaikai bus mokomi prasmingai taikyti anglų kalbos žinias ir įgūdžius jiems suprantamame ir aktualiame kontekste.

 

Pasirinkite stovyklą savo mieste:

Adresas:

Vytauto pr. 32, LT-44328 Kaunas

Tel. Nr:

+370 37 32 20 02

El. paštas:

info@kalba.lt

WWW:

https://kalba.lt/stovyklos-moksleiviams/vasaros-dienos-stovyklos
  • 4 ak. valandos anglų kalbos užsiėmimų per dieną.
    Į stovyklos kainą įskaičiuotas užkandis ir pilnaverčiai pietūs.
    NEMOKAMA

KAINA 125.10 EUR

„Aš esu Matias, dalyvavau anglų kalbos stovykloje. Man labai patiko, susipažinau su naujais draugais, o anglų kalbos pamokėlės vyko bendravimo principu. Mes turėjo ir įdomų žygį, kurio metu ieškojome objektų. Kas dieną vis naujiena. Labai norėčiau sugrįžti.“

Matias
REKOMENDUOJAME

Trako stovykla

PAŽINK SAVO PRIGIMTIS. Karjeros stovykla

Surf Camp XIII stovykla

© 2020 Visos teisės saugomos