Anglų kalbos dienos stovykla „Hello, vasara!“


ADRESAS

A. P. Kavoliuko g. 2A, Vilnius
Ozo g. 37, Vilnius
Verkių g. 37, Vilnius

STOVYKLOS LAIKAS

2019-06-17 - 2019-06-21

GRUPĖS DYDIS

iki 10 vaikų

Ar pastebėjote, kaip greitai Jūsų vaikas įsimena angliškas filmukų frazes? Anglų kalba karaliauja pasaulyje, tad gebėjimas ją suprasti yra didelis privalumas. Vasara yra puikus laikas ne tik pramogauti, bet ir tobulinti norimus įgūdžius. 🌞ANGLŲ KALBOS DIENOS STOVYKLA „HELLO, VASARA!“ Vilniuje 🌞 – tai savaitė anglų kalbos 5-10 metų vaikams, smagūs nuotykiai ir atradimai: 🔍 http://www.maziejisnekuciai.lt/stovyklos

 

 

✅ DIENOS STOVYKLA „HELLO, VASARA“ – ANGLŲ KALBA, IŠVYKOS, EKSPERIMENTAI IR ŽAIDIMAI

Šios vaikų vasaros stovyklos metu mažieji dalyviai birželio-liepos mėn. visą savaitę nuo ryto iki vakaro (9:00–16:30 / 7:45-17:15*) praleis anglakalbėje aplinkoje ir interaktyviai lavins visus anglų kalbos įgūdžius (kalbėjimo, klausymo, skaitymo, rašymo). Negana to, stovyklos programoje dalyvių dar laukia kūrybiniai projektai, moksliniai eksperimentai, edukacinės išvykos, įdomūs svečiai bei aktyvus judėjimas ir užsiėmimai gryname ore.

 

✔ Anglų kalba vaikams bus dėstoma ne tik tuo metu, kai vyks intensyvios vaikų vasaros stovyklos anglų kalbos pamokos, bet bus integruojama į visas dienos stovyklos veiklas.
✔ Anglų kalbos stovykla „Hello, vasara!“ per 5 stovyklos dienas vaikučiams pasiūlys susipažinti su 5 skirtingomis TEMOMIS. Iš viso stovyklos programą sudarys 10 šio amžiaus tarpsnio vaikams aktualių temų: Šeima ir namai; Sveikas maistas; Nuostabioji planeta; Gyvūnai; Laisvalaikis ir pomėgiai; Profesijos; Pasakos; Kelionės; Miestas; Drabužiai.
✔ Užsiėmimas ves kvalifikuotos ir vaikų labai mylimos VšĮ „Mažieji šnekučiai“ anglų kalbos MOKYTOJOS.

 

✅ ANKSTYVASIS UGDYMAS IR ANGLŲ KALBA VAIKAMS

 

Vaikų vasaros stovyklos „Hello, vasara!“ organizatorius yra 7-erių metų patirtį turinti VšĮ „Mažieji šnekučiai“, už sėkmingą veiklą 2018 metais įvertinta „Gazelės“ apdovanojimu. Šios mokyklėlės veiklos sritis yra anglų kalba vaikams, anglų kalbos pamokos, anglų kalba darželyje, neformalus ugdymas, ankstyvasis ugdymas. Maziejisnekuciai.lt 3-8 metų vaikus įdomiai ir smagiai moko anglų kalbos Vilniaus valstybiniuose ir privačiuose vaikų darželiuose bei mokyklose. Anglų kalba vaikams perteikiama žaidimų forma, tuo pačiu ugdant ir bendravimo, mąstymo, kūrybiškumo įgūdžius.

 

Kaina 125 Eur – Užsiregistravus iki 2019 m. balandžio 30 d.; 139 Eur – Užsiregistravus nuo 2019 m. gegužės 1 d.; Stovyklos rezervavimo avansinis mokestis – 25 Eur.

Adresas:

Darželis „Vaiko šypsena“ (A. P. Kavoliuko g. 2A); Darželis-mokykla „Pažinimo medis“ (Ozo g. 37); Darželis-mokykla „Pažinimo medis“ (Verkių g. 37).

Tel. Nr:

+370 643 43777, +370 608 30100

El. paštas:

info@maziejisnekuciai.lt

WWW:

http://maziejisnekuciai.lt/

  • – 5 dienos x 7,5 val. visų anglų kalbos įgūdžių lavinimas (kalbėjimo, klausymo, skaitymo, rašymo) (9:00–16:30).
   – 5 dienos x 9,5 val. vaiko užimtumas ir priežiūra (7:45–17:15).
   – 4 kartų maitinimas per dieną (priešpiečiai, pietūs, popiečio užkandžiai, pavakariai).
   – 5 edukacinės išvykos (transportas ir bilietai).
   – Mokymo ir žaidimų priemonės.
   – Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.
   NEMOKAMA

KAINA 125 EUR

Mes esame labai patenkinti, pasirinkę itin linksmas ir įdomias anglų kalbos pamokėles, kurias veda „Mažųjų šnekučių“ pedagogai. Šeimoje pastebėjome, jog mūsų ketverių metų dukra, yra linkusi žiūrėti animacinius filmukus anglų kalba ir tai jai nesudaro jokio nepatogumo. Ji įsimena naujus žodžius ir atkartoja frazes. VŠĮ „Mažųjų Šnekučių“ užsiėmimuose mokoma anglų kalbos žaidžiant: lengvai ir paprastai be jokio susikaustymo ir įtampos. Mažieji smalsučiai noriai dainuoja vaikiškas daineles, deklamuoja eilėraštukus, mokosi žodžių, kurie jų dabartiniame gyvenimo tarpsnyje yra aktualūs ir svarbūs. Dukra namuose pati ieškosi dainelių ir žodelių, kuriuos mokėsi, žaisdama su lėlėmis bendrauja anglų kalba, paklausdama įvairių buitinių klausimų, spalvų, skaičių. Džiaugiamės pasirinkę VŠĮ „Mažųjų Šnekučių“ anglų kalbos pamokėles, kurios skatina kūrybiškumą, lavina tarimą ir atmintį. Didelis ačiū pedagogams už kantrybę ir darbą su mūsų atžalomis!

https://rekvizitai.vz.lt/imone/mazieji_snekuciai/atsiliepimai/
REKOMENDUOJAME

MIESTO HEROJŲ STOVYKLA!

Skautiška stovykla „Atostogos kaime“

Laipiojimo stovykla „Aš ir mano aš“ – Kaunas

© 2018 Visos teisės saugomos