„CurioCity” vasarą pasitinka su trimis stovyklų programomis

Didžiausias Baltijos šalyse vaikų edukacinis pramogų centras „CurioCity” vasarą smalsuoliams parengė daugybę staigmenų. Viena jų – net trys stovyklų programos, kurios džiugins iki pat rudens. Visos jos parengtos pagal koncepciją „žaidžiu-žinau“, vaikai čia imituoja realaus gyvenimo situacijas, per žaidimą susipažįsta su pasauliu, gamtos reiškiniais, įvairiomis profesinėmis veiklomis bei mokslo sritimis.

Stovyklų sezoną miestas smalsiems vaikams pradės su naujausia, „Pasaulio atradėjų“ stovykla. Joje mažieji tyrinėtojai išbandys virtualias keliones, susipažins su skirtingais žemynais, jų išskirtinumais, gyventojų ir gamtos įvairove. Kad naujas žinias įsisavinti būtų lengviau, atliks įvairius mokslinius eksperimentus, pasigamins tam tikroms tautoms būdingus gaminius, atras pasaulio stebuklus per interaktyvius žaidimus. Užbaigdami dieną, įtvirtins žinias keliautojų pase, kuris taps puikiu prisiminimu ir įkvėpimu šeimos pokalbiams.

 

„Jaunųjų lyderių“ stovykloje vaikai supras ir praktiškai pajaus, kaip uždirbami ir kam išleidžiami pinigai. Jų laukia interaktyvūs „Draw Alive” užsiėmimai, simuliaciniai žaidimai, jodinėjimas pliušiniais arkliukais, dalyvavimas improvizacijų šou, apsilankymas kino teatre, pažintis su gamtos stichijomis, Žemės ir kosmoso platybių paslaptimis, daugybė įvairių mokslinių bandymų ir eksperimentų. Savaitės pabaigoje, vaikai dalyvaus nuotaikingame aukcione, kuriame galės realizuoti stovyklos metu uždirbtus CurioCity” pinigus.

 

Trečiojoje, „Miesto herojų“ stovykloje vaikai išbandys pačias įdomiausias profesijas. Čia jų laukia ugniagesių pratybos, detektyvinių situacijų narpliojimas, išmanioji mankšta, interaktyvus žmogaus kūno pažinimas, laboratoriniai bandymai, neužbaigto namo statybos, kopimas siena, kulinariniai eksperimentai, pažintys su įvairių specialybių atstovais. Po patirtų įspūdžių šioje stovykloje, vaikams bus lengviau suprasti, kuo jie nori būti užaugę ir jau nuo mažų dienų galės pradėti lavinti reikiamus įgūdžius.

 

Stovyklos yra skirtos 5-12 metų vaikams. Tėvelių ir vaikų patogumui, stovyklą bus galima lankyti visą savaitę (kaina už 5 dienas – 150 Eur) arba apsilankyti po vieną pasirinktą dieną (kaina – 35 Eur). Vienos dienos stovykla gali pasinaudoti ne tik tie tėveliai, kurie konkrečią dieną patys negali pabūti su savo vaiku, bet tai itin patogu ir tiems tėvams, kurie savo mažuosius į stovyklą išleidžia pirmą kartą ir nėra tikri, kaip drąsiai naujoje aplinkoje jausis jų smalsuoliai. Į stovyklos kainą yra įskaičiuotas maitinimas 3 k. /1 d., stovyklautojų laukia dovanos. Dienos trukmė stovykloje: 8-18 val.

 

„CurioCity“ nepamirš ir savo lojaliausių stovyklautojų. Keliaujantiems į stovyklą ne pirmą kartą, bus taikoma 15 procentų nuolaida. Tokia pati nuolaida galios ir tiems, kurie į stovyklą atvyks su broliu ar seserimi.

Daugiau informacijos: https://curiocity.lt/suzinok-kas-vyksta/

Registracija el. paštu stovyklos@curiocity.lt arba telefonu 8-620-84453.

© 2022 Visos teisės saugomos